7.8 C
Скопје
04:13 - 28 февруари, 2024

Ознака : Анастасија Вишневскаја

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Снимка за која сите зборуваат: Преубавата Русинка ја скршила ногата на бина, но продолжила да пее! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Руската пејачка Анастасија Вишневскаја (30) стана ѕвезда на Интернет поради една снимка на која може да се види нејзината професионалност. Анастасија минатиот викенд пееше на...