11.8 C
Скопје
19:49 - 28 февруари, 2024

Ознака : Анастасија Покрешчук

СветСцена

(ВИДЕО+ФОТО) Има украинско потекло, а притоа е горда сопственичка на најголемите јаболчници во светот: Запознајте ја инфлуенсерката Анастасија Покрешчук

М. Р.
Дамите во последните години како да се натпреваруваат чии усни ќе бидат поголеми. Потребата од филери за разубавување станува се поголема пасија. Поголеми усни, поголеми...