37.8 C
Скопје
18:54 - 15 јули, 2024

Ознака : „Amy’s House“

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

На 16 март во Станица 26: „Amy’s House“

М.П
На 16 март, со почеток од 20 часот во клубот Станица 26 ќе се одржи концерт на познатиот српски трибјут-бенд „Amy’s House“. „Amy’s House“ е...