8.8 C
Скопје
03:47 - 28 февруари, 2024

Ознака : амфар

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Секси „кодекс“ на облекување на AmfAR гала во Кан, ѕвездите – посекси од било-кога, а сината самовила Јовович ги засени сите

Еспресо
Од Кристина Агилера до Наоми Кембел, од Ванеса Хаџенс до Кара Делевињ…, потоа Стела Максвел, Мила Јовович, Синтија Ериво и многу други познати личности, секоја...