35.8 C
Скопје
19:32 - 15 јули, 2024

Ознака : amazing stories

Филм и ТВ

Објавен трејлерот за новата телевизиска серија на Стивен Спилберг – „Amazing Stories“ (ВИДЕО)

Еспресо
Пред два дена Apple го објави трејлерот со кој се најавува антологиската серија во продукција на Стивен Спилберг. Новата телевизиска серија „Amazing Stories“ ќе се...