34.8 C
Скопје
18:11 - 22 јули, 2024

Ознака : All I Want For Christmas Is You

СветСлајдерСцена

Колку заработила Мараја Кери благодарение на „All I Want For Christmas Is You“

И. Т.
Мараја Кери добива огромни суми пари секоја божиќна сезона за нејзиниот хит „All I Want For Christmas Is You“, а според „Business Insider“, пејачката заработила...