32.8 C
Скопје
19:44 - 22 јули, 2024

Ознака : 34 години

СветСлајдерСцена

(ФОТО) „ВАКА ИЗГЛЕДААТ 34 ГОДИНИ И ОБОЖАВАМ ШТО СУМ ТУКА“: АДЕЛ објави фотографии без шминка по повод својот роденден!

М.Р.
Без филтери и шминка, среќна, природна и полна со самодоверба. Британската поп-пејачка Адел го прослави својот 34 роденден, објавувајќи своја фотографија на социјалните мрежи на...