3.8 C
Скопје
18:53 - 5 декември, 2023

Зошто беше Елена Ристеска нападната? Не одговара дали ја познава девојката Е.Т

Поп пејачката Елена Ристеска завчера вечерта, во соцните часови – 2. и 30 минути по полноќ, во скопското трендовско кафуле Интермецо, била нападната со тврд предмет од женско лице.

Настанот е забележан во билтенот на МВР и моментно се преземаат мерки за расчистување на случајот поврзан со Ристеска и извесна Е.Т.

Елена не одговара на повикот на новинарите, за да објасни за што точно станува збор, дали евентуално ја знае причината за нападот и дали ја познава девојката која ја нападнала.

За сега, за Елена молчењето, очигледно, е злато.

 

 

 

 

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....