39.8 C
Скопје
17:14 - 19 јули, 2024

(Видео) Кијану Ривс ги „фрли“ жените во транс на концертот во Крагујевац, разочарани останаа само љубителите на стрипот

Концертот на холивудската ѕвезда Кијану Ривс и неговиот бенд Догстар синоќа се одржа во Крагуевац во рамки на Арсенал фест пред многубројната публика, која со овации го поздрави појавувањето на бендот на сцената.

И покрај дождот, кој паѓаше до самиот почеток на концертот, настапот на Ривс го поздравија голем број млади луѓе од Крагуевац и од цела Србија, известуваат српските медиуми.

Иако се најавуваше дека Ривс можеби ќе потпишува стрипови, чиј автор е тој, а кои во Србија ги издава „Ситем стрипови“, тоа не се случи, па љубителите на стрипот залудно го чекаа познатиот холивудски актер кој се бави и со стрип-културата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arsenal Fest (@arsenalfest)

 

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....