36.8 C
Скопје
18:13 - 19 јули, 2024

(Фото) Поплавена куќата на Гоца Тржан: „Апарат за испумпување на вода е добредојден“

Белград во текот на ноќта го зафати големо невреме, па некои куќи беа поплавени. Една од нив е и куќата на пејачката Гоца Тржан.

Како што пренесуваат српските медиуми, куќата на Гоца била целосно поплавена, а нејзиниот сопруг Раша покажа на социјалните мрежи што ги снашло.

„Некој апарат за испумпување на вода добро би ми дошол“ – вели Раша додека го брише подот.

принтскрин

Раша и Гоца со ќерката Лена живеат во луксузен дом во општина Раковица, а куќата има три спални соби, кујна, две бањи, голема дневна соба, трпезарија, додека музичкото студио на Раша се наоѓа во подрумoт, па така и тоа добро настрадало од поплавата.

Слични објави

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо
Се вчитува....