10.8 C
Скопје
09:13 - 27 февруари, 2024

(Видео) Ќерката на Мадона објави песна со спот: Гробишта, плажа, провокативен танц…исто како мама

Ќерката на Мадона, 25-годишната Лурдес Марија Циконе-Леон, ја објави својата прва песна под псевдонимот Лолахол. Песната се вика Lock & Key. Спотот за песната се појави на Јутјуб каналот на Chemical X Records.

Во видеото, во режија на американскиот уметник Тринити Вигорски, познат како Eartheater, Лурдес, која е позната по своето безобразно однесување и провокативни фотографии, танцува и пее на гробишта, на плажа и во предградијата на Њујорк во провокативни комбинации.

Песната е продуцирана од Eartheater со Семјуел Бургес и Хара Кири. Ова не е прво дело на ќерката на Мадона со Вигорски.

Слични објави

Ана Севиќ проговори за работата: „Себеси постојано се критикувам“

еспресо

Астропрогноза за вторник, 27 февруари: Важни вести за Раковите, пари за Вагите

еспресо

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо
Се вчитува....