5.8 C
Скопје
21:56 - 6 декември, 2023

(Видео) Елена Велевска облече преубава венчаница, кој е младоженецот?

Познатата фолк-пејачка Елена Велевска на својот профил на Инстаграм сподели фотографија на која носи преубава венчаница.

Со оглед на тоа што до фотографиите  не објасни дали најавува свадбена веселба, или пак станува збор за потсетување од нејзиниот фото албум на некои поранешни фотографии многумина останаа без одговор кој е младоженецот.

Познато е и тоа дека Велевска има и песна „Невеста“ снимена пред неколку години, па можеби е ова само потсетување на спотот во кој пејачката носи венчаница.

Слични објави

Анџелина Џоли ја напушта глумата и заминува од „валканиот Холивуд“: Признава дека уште се опоравува од пеколниот развод

Еспресо

(Фото) Наташа Беквалац со новогодишна елка од подот до таванот: Целата блеска во злато

Еспресо

„Ме демне пред куќа“: Софија Вергара побара забрана за приближување на маж кој ја следи

Еспресо

Мишо Ковач излезе од болница, еве како се чувствува легендарниот пејач

Еспресо

Почина српската актерка Јелена Чворовиќ Пауновиќ, позната по улогите во „Среќни луѓе“ и „Семејно богатство“

Еспресо

Среќата ве следи: Три хороскопски знаци ќе се исполнат со радост до крајот на декември

Еспресо
Се вчитува....