13.8 C
Скопје
09:36 - 28 февруари, 2024

(Видео) Брука! На осмомартовски концерт на Саша Матиќ, тепачка меѓу жени: Да не се најдоа мажи да ги разделат…

Синоќа на осмомартовскиот концерт на Саша Матиќ во арената Штарк во Белград се случил инцидент кога неколку девојки од публиката се степале, јавуваат српските медиуми.

Имено, на една Инстаграм страница се појави видео клип од концертот на кој се гледа како девојките во толпата сериозно се караат и тепаат.

Мажи ги разделиле избезумените жени и инцидентот се смирил за неколку минути.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_)

Видеото од тепачката стаана хит на социјалните мрежи, а многумина коментираат дека „го избрале денот за тепачка“ и „женска брука“.

 

Слични објави

(Фото) Моника Левински на голема врата се врати на сцената: Никогаш не изгледала подобро

еспресо

(Фото) Прва објава на Ана Бекута по отсуството од „Ѕвездите на Гранд“: Еве со што е преокупирана пејачката

еспресо

Астропрогноза за среда, 28 февруари: Страст за Раковите, радосна вест за Рибите

еспресо

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо
Се вчитува....