5.8 C
Скопје
14:44 - 3 декември, 2023

Пресврт на судбината: Два хороскопски знаци викендов ќе бидат шокирани!

Астролозите именуваа два хроскоскопски знаци кои за време на викендот – од 25 до 27 ноември, ќе се соочат со искушенија, нервни шокови и неочекуван пресврт на судбината. Експертите велат дека тоа ќе влијае на четири знаци од зодијакот.

Овен

Овенот ќе биде принуден да решава потешкотии поврзани со работата и тоа ќе трае цел викент. Толку ќе бидат изнервирани што нервозата ќе ја пренесат и на партнерот и на семејството, па оттука нови кавги. Не е исклучено токму викендов претставниците на овој хороскопски знак да донесат одлука да го напуштат работното место или да добијат идеја како да ја сменат професијата.

Близнаци

Близнаците ќе се соочат со предизвици на љубовно поле. Но не мали, туку големи. Можно е да откријат некоја тајна за пратерот/ката, да се разочараат или едноставно да им се срушат сите соништа што ги граделе. Ќе им биде тешко да се соочат со неверствата и предавствата, но секое зло е за добро, потсетуваат астролозите и ве тешат дека ваквиот пресврт на судбината ќе ви отвори варти за нешто ново и далеку повредно.

Слични објави

(Видео) Марија Шерифовиќ: Мразам поделби, баба ми се молеше на Исус, а дедо ми беше муслиман

Еспресо

Британците реагираа на новите напади врз Кејт Мидлтон: „Колку повеќе Меган ја напаѓа Кејт, толку нејзината популарност сè повеќе расте“

Еспресо

„Целиот живот ми помина низ глава, не се плашев“: Калина Ковачевиќ ја опишува клиничката смрт и нејзината борба за живот

Еспресо

(Фото) Аца Пејовиќ е кум на Александра Пријовиќ, но не е само тој: Еве која кошаркарска ѕвезда ги венчаваше Прија и Филип

Еспресо

„Бев ограбен во Македонија, не ми ги оставија ни гаќите“: Дејан Милиќевиќ открива кои Македонки му помогнале, а на што не сака да се сети!

Еспресо

Астро прогноза за недела, 3 декември

Еспресо
Се вчитува....