16.8 C
Скопје
05:00 - 13 јуни, 2024

Ова е ставот на мајката на Душко Тошиќ: Еве што мисли за Карлеуша

Свекрвата на Јелена Карлеуша има став и се чини дека со години не отстапува од него.

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ со денови ја интригираат јавноста.

Пред неколку дена Душко за првпат проговори за разводот со Јелена каде истакна дека веќе некое време се обидуваат да договорат спогодбен развод.

Карлеуша бурно реагираше на неговата изјава, па оттогаш препирките не престанаа, туку продолжија да изнесуваат детали од нивниот заеднички живот…

Она што сите ги интересираше е мислењето на мајката на Душко кога се во прашање нејзиниот син и снаа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dusko Tosic (@duskotosic)

Свекрвата на Јелена Карлеуша има став и се чини дека со години не отстапува од него.

Николета Тошиќ прв и единствен пат проговори за домашните медиуми кога Јелена Карлеуша го пријавила сопругот Душко Тошиќ за семејно насилство на Божиќ 2022 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DIVA JK 👑 (@takita.karlita)

– Слушам што се пишува и верувајте ми, како мајка не ми е пријатно кога сето тоа доаѓа до мене. Не е точно дека мојот син удрил некого. Тоа не е вистина. Весниците, се разбира, имаат право да пишуваат, ништо не можат да направам за тоа – рече Николета и додаде:

– Не знам како би реагирала ако ме удри маж. Нема да коментирам ништо, затоа не ме прашувајте. Не треба да ги интересира ни другите, мислам на соседите – кусо одговори тогаш таа за „Српски телеграф“.

Николета не влезе во нивниот конфликт, а после тоа се појави на роденденот на Атина и Ника, како ништо да не било, минатата година.

Тошиќ бара развод од Јелена Карлеуша, таа му одговори: „Со години трпам закани…“

 

 

Слични објави

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Еспресо

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Еспресо

(Фото) Јелена Ѓоковиќ вози велосипед во нива, во фустан со пруги, без трошка шминка: Вака ужива со Новак по неговата операција

Еспресо
Се вчитува....