9.8 C
Скопје
00:41 - 27 февруари, 2024

На среќата ѝ нема крај! Откриен полот на бебето на Милош Биковиќ и убавата Црногорка

Актерот Милош Биковиќ и неговата девојка Ивана Малиќ наскоро ќе станат родители.

Најпопуларниот српски актер и црногорската адвокатка, кои се во врска нешто повеќе од две години, со нетрпение го очекуваат своето прво дете, а како што дознава „Блиц“, убавата Ивана на свет ќе донесе момче.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

Да потсетиме, Милош Биковиќ неодамна се огласи на социјалните мрежи и откри детали за бременоста на својата избраничка, како и за неговото татковство.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)


– Ивана и јас сме среќни што наскоро ќе станеме родители. Ова е важен, веројатно најважниот момент во нашите животи. Ви благодариме на сите за убавите зборови и честитки и ги молиме медиумите и новинарите да ја почитуваат нашата одлука и интегритетот на нашиот приватен живот. Кога ќе сакаме да разговараме на оваа тема, секако вам ќе ви се обратиме – напиша актерот на својот инстаграм-профил.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....