7.8 C
Скопје
21:05 - 20 февруари, 2024

(Фото) Харис Џиновиќ „уловен“ во странство, одлично расположен: Еве во што и со кого ужива пејачот

Веста дека решиле дефинитивно да ѝ стават крај на љубовта по 22 години шокираше многумина, а секој ден излегуваат нови информации за, сега, екс-парот Џиновиќ.

Мелина ја напушти семејната вила во Сењак, и бара стан во луксузна населба во Белград, што подоцна го потврдија и видео-снимките од хотелот во кој моментално живее, додека Харис, пак, среде гласините за нивните развод, реши накратко да отпатува од Белград на Јахорина каде што вечерва настапува.

Пејачот бил „уловен“ во винарија на Јахорина, каде кратко уживал, а потоа му се придружило и неговото друштво, пренесуваат српските медиуми.

Принтскрин, Пинк

Џиновиќ цело време беше насмеан и весел, а никој, кој не е запознаен со случувањата на негов личен план, не би помислил дека моментално минува низ тежок, стресен период.

Харис и Мелина Џиновиќ ја започнаа својата емотивна врска во далечната 2002 година, а официјално се венчаа 12 години подоцна. Тие имаат две деца, синот Кан и ќерката Џина, а веста за разводот не сакаа да ја коментираат за медиумите.

Харис Џиновиќ останува во куќата, Мелина е во хотел: Еве ги деталите за првите проблеми

Слични објави

Адвокатката на Северина: Сега има чувство на олеснување, задоволна е

Еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо

Аца Лукас осуден за нарушување на честа и угледот на уредничката на РТС Оливера Ковачевиќ

Еспресо

Јелена Ѓоковиќ откри зошто станала веган: „Веганството започна од болка“

Еспресо
Се вчитува....