10.8 C
Скопје
20:23 - 28 февруари, 2024

(Фото) Вака се слави Свети Никола во домот на Цеца: Анастасија во вамп издание

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ допатува од Шпанија за да присуствува на славата во домот на Цеца заедно со семејството. Нејзиниот сопруг Немања Гудељ не можел да дојде кај свекрвата на прослава поради обврските со шпанскиот фудбалски клуб.

Анастасија позираше со својот пријател и фризер Стеван Радивојевиќ, и постојано се смешкаше.

За свечената прилика таа носеше мал црн фустан, кој го искомбинирала со црни чевли.

На славата присуствувале и сестрата на фолк дивата, како и Богдана, Бојана и Наташа кои позираа во елегантно издание.

инстаграм

Цеца не го криела своето воодушевување што Анастасија за славата е дома, па на српските медиуми им кажала дека е пресреќна, додавајќи дека ѝ е жал што Немаља не е тука зашто има фудбалски натрпевар.

Слични објави

(Фото) Огњен Амиџиќ не изгледа на себе: Водителот се појави со седа коса во емисија и ги шокираше гледачите

Еспресо

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо

Пропаднати планови: Животот на два хороскопски знаци ќе биде „уништен“ на крајот на зимата

еспресо
Се вчитува....