24.8 C
Скопје
19:22 - 14 април, 2024

(Фото) Сопругата на Канје Вест пак шокира: За 24 часа две „голи“ модни изданија

29-годишната сопруга на раперот Канје Вест повторно привлече внимание појавувајќи се со својот сопруг во трговскиот центар „The Grove“ во Лос Анџелес, а потоа отишле во ресторанот „The Cheesecake Factory“, пишува ТМЗ.

Бјанка беше облечена во проѕирен градник во беж нијанса, кој ги орсликуваше нејзините голи гради и неонзелени хеланки. Изгледот го комплетираше со црни чевли со високи потпетици и залижана коса.

Во еден момент Канје Вест и ги симна хеланките на својата сопруга покажувајќи ѝ го задникот, но и тоа дека таа не носи долна облека под хеланките.

Малку подоцна, Ценсори ги замени своите црни чевли за пар бели подеднакво со високи потптици.

Во изминатите 24 часа Бјанка неколкупати ја шокираше јавноста со своите модни избори. Претходната вечер, таа била видена на прошетка со нејзиниот сопруг облечена во проѕирен црн комбинезон со ултра тенки и речиси невидливи прерамки. Под облеката јасно се гледаше дека не носи гаќички. За да ги скрие интимните делови, телефонот го држела во пределот на препоните.

Слични објави

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо
Се вчитува....