31.8 C
Скопје
20:08 - 22 јули, 2024

(Фото) Лепа Брена по 40 години го смени имиџот: Непрепознатлива, луѓето ги „тријат очите“ додека ја гледаат

Балканската ѕвезда Лепа Брена по 40 години го промени имиџот и повеќе не е русокоса, што изненади многумина.

Имено, таа и нејзините колешки Сенида и Драгана Мирковиќ настапија во Цирих, по што се фотографираа.

А по оваа фотографија, главна тема е Брена – а тоа е поради нејзината фризура која ја промени по 40 години.

принтскрин инстаграм

Очигледно пејачката се „откажа од својот заштитен знак“, односно од русата коса и „замина во редот на бринетите“.

Фотографиите постирани на Инстаграм „стори“ на Драгана поради ова привлекоа поголемо внимание од вообичаено кај фановите.

Слични објави

(Видео) Ја покажа својата витка линија и стомачните: Николина Пишек заводлива во бело минијатурно бикини

Еспресо

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо
Се вчитува....