11.8 C
Скопје
01:19 - 15 април, 2024

(Фото) Лазар Ристовски со четири децении помладата партнерка уживаат на Малдиви

Лазар Ристовски и неговата четири децении помлада партнерка Аница Лазиќ уживаат во топлите денови далеку од Белград.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anica Lazic (@anicalazicofficial)

Аница Лазиќ и познатиот актер решија да се одморат од градското лудило и да побегнат на далечен остров.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anica Lazic (@anicalazicofficial)

Славниот актер ја однесе својата избраничка на романтично патување на Малдиви.

Згодната Аница позираше на брегот облечена во бел костим за капење. На друга фотографија таа и Ристовски се држат за рака додека излегуваат од тиркизното море.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....