21.8 C
Скопје
20:24 - 15 април, 2024

(Фото) Се огласи синот на Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ: Не изгледа вознемирен од разводот на родителите

Пејачката Драгана Мирковиќ по 24 години и две деца стави крај на бракот со Тони Бијелиќ. Се шушка дека Тони има нова 15 години помлада девојка со која живее, а децата кои ги има со Драгана, ќерката Мануела и синот Марко, решиле да останат со својата мајка.

Марко има 20.000 следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со кои споделува детали од својот живот, а сега првпат се огласи по веста дека неговите родители се разведуваат.

Познат е по тоа што сака да објавува фотографии од автомобили на социјалните мрежи, а тоа го направи и сега, додека целата јавност бруи за разводот на неговите родители.

Марко решил и малку да се опушти, па посетил спа-центар и теретана.

принтскрин инстаграм
принтскрин инстаграм
принтскрин инстаграм

Според српските медиуми, Тони Бијелиќ не одговара на повиците откако се дозна дека Драгана поднела барање за развод. Тој реши да го избрише својот Инстаграм профил кој го користеше од време на време. Профилот го користел и за деловни цели, поради компанија која продава луксузни автомобили, а сега, очигледно, решил дека во овој момент не му требаат социјални мрежи.

 

Слични објави

(Фото) „Јас се женам, сите се твои!“: Сергеј Трифуновиќ објави фотографијa со татко си и 23 години помладата свршеница

Еспресо

(Видео) „Она кога Саша Поповиќ ќе те вози!“: Постапката на креативниот директор на „Гранд“ предизвика лавина коментари

Еспресо

Се огласи сопругата на Џенан Лончаревиќ по веста за разводот: „Сака да ме исфрли од домот, купи стан за љубовницата“

Еспресо

(Фото) „Прекрасен викенд“: Роберт Билбилов и Лејла Рамковска уживаа во Грција

Еспресо

(Фото) Вељко Ражнатовиќ се расоблече, стомачните мускули во преден план: „Тигарска крв“

еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ во Хрватска изнајмила чист луксуз: Хотелот дневно го плаќа 12.000 евра

Еспресо
Се вчитува....