7.8 C
Скопје
20:52 - 20 февруари, 2024

(Фото) Ким Кардашијан е во романса со поранешното момче на сестра ѝ: Снимката сведочи за интимноста на Клои и Одел Бекам Џуниор

Странските медиуми брујат за романсата меѓу Ким Кардашијан и Одел Бекам Џуниор.

Светските медиуми не престануваат да зборуваат за новитетите во љубовниот живот на Ким Кардашијан, која, очигледно, тргнала во нова романса.

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан и ѕвездата на НФЛ, Одел Бекам Џуниор, наводно се во врска, а извор близок до Дејли Меил тврди дека двојката се обидува да ја задржи својата романса во тајност поради синот на Одел и од страв од реакцијата на Канје Вест.

Ким наводно одлучила да ја задржи романсата во тајност за да ги избегне гласините дека Одел раскинал со поранешната девојка за да биде со неа, но и за да не може Канје Вест да ѝ суди. Сепак, тоа не е се! Тие ја чуваа својата врска во тајност и поради фактот што Одел е поранешно момче на нејзината сестра, Клои Кардашијан.

Инаку, според последните информации, врската на Ким и Одел станува сериозна и стабилна.

Слични објави

Адвокатката на Северина: Сега има чувство на олеснување, задоволна е

Еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо

Аца Лукас осуден за нарушување на честа и угледот на уредничката на РТС Оливера Ковачевиќ

Еспресо

Јелена Ѓоковиќ откри зошто станала веган: „Веганството започна од болка“

Еспресо
Се вчитува....