14.8 C
Скопје
19:56 - 27 февруари, 2024

(Фото) Харис Џиновиќ „уловен“ по гаќи: Може да се пофали со добра риба

Јавноста беше изненадена од веста за разводот на пејачот Харис Џиновиќ и неговата 30 години помлада сопруга, модната дизајнерка Мелина Џиновиќ.

Еден од балксанските најпознати естрадни парови, решија да стават точка на бракот и почнаа разводна парница по 22 години љубов.

Инаку, заштитен знак на Харис е шапката која секогаш ја носи, секогаш е скромно облечен и покрај тоа што е многу богат, а пејачот речиси никогаш не сме го виделе во костим за капење.

Со оглед на тоа што Харис и Мелина сега се интересни за регионалните медиуми и таблоиди, исплива фотографија на која пејачот е облечен само по гаќи за капење, а во раката држи уловена риба.

Бројни се коментарите под архивската фотографија која бргу стана вирална на социјалните мрежи.

„Сега се видовме“, „ова е презабавно“, добар улов, Харис“ – гласат само некои од коментарите.

Слични објави

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Еспресо
Се вчитува....