36.8 C
Скопје
17:39 - 18 јуни, 2024

(Фото) Џенифер Лопез и Бен Афлек заедно во јавност по гласините за развод: Тој со цвеќе во рака, таа насмеана

Актерите Џенифер Лопез и Бен Афлек се појавија во јавност заедно за првпат по еден месец, пренесуваат американските медиуми.

Двојката пристигна заедно на училишната претстава на синот на актерот. Сепак, според новинарите, тие пристигнале одвоено и повторно се обединиле само додека купувале цвеќе. И по настанот, Афлек и Лопез заминаа одделно во различни куќи.

Еден ден претходно, инсајдер изјави дека Џенифер Лопез и Бен Афлек имаат сериозни проблеми во нивната врска. Актерот неодамна се иселил од вилата на соништата која ја купи заедно со својата сопруга. Во исто време, изворот истакна дека актерот не е виновен за нивниот раздор.

„Можеби ќе треба да го продадат домот од соништата што го бараа две години. Тие никогаш нема да престанат да се сакаат, но таа не може да го контролира а тој не може да ја промени. Невозможно е ова да продолжи“, рече инсајдерот.

Во пролетта 2022 година, Бен Афлек ѝ предложи брак на Џенифер Лопез со прстен вреден повеќе од пет милиони долари. Во јули истата година, славните се венчаа на тајна церемонија во Лас Вегас.

Неделен хороскоп (од 20 до 26 мај): Нова ера за Близнаците, одлични вести за Лавовите, комплициран период за Рибите

 

Слични објави

Александра Шијакоска е прекрасна трудница: „Господ знаеше колку си им потребно на нашите срца…“

Еспресо

(Фото) Елена Стојановска стана балерина: Водителката играше во претстава во НОБ

Еспресо

(Видео) Јелена Ѓоковиќ направи роденденска журка до зори, а потоа падна во прегратките на Новак

Еспресо

„Опасен фраер е“! Марија Шерифовиќ откри кој е татко на нејзиниот син Марио, ја сподели оваа информација за него

Еспресо

Почина Стојан Андов (89) – првиот претседател на Собранието на независна Македонија

еспресо

Џенифер Лопез на одмор во Италија со Бен Афлек: Пејачката сака да го спаси бракот

еспресо
Се вчитува....