12.8 C
Скопје
08:01 - 15 април, 2024

(Фото) Девојките луди за синот на Драгана Мирковиќ: Пред концертот, пејачката ги покажа децата

Пејачката Драгана Мирковиќ го одржа својот прв концерт во белградска арена, каде прослави 40 години од својата кариера, ги испеа најголемите хитови, ја собра на едно место половина од естрадата и го покажа синот Марко.

Додека фоторепортерите пред Арената, непосредно пред почетокот на првиот од двата концерти на Драгана Мирковиќ, ги фотографираа локалните јавни личности кои дојдоа да ѝ дадат поддршка на нивната колешка, на влезот се појави нејзиното семејство – сопругот Тони Бијелиќ и синот Марко. Уште кога децата на српската популарна пејачка ги направија достапни за јавност своите профили на Инстаграм, јавноста „побрза“ да ги види Марко и Мануела.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V̶E̶N̶O̶M̶ (@marko.vnm)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V̶E̶N̶O̶M̶ (@marko.vnm)

Марко на оваа социјална мрежа објавува фотографии од своите автомобили, како вежба во теретана, а бројните коментари кои се нижат под објавите се претежно од понежниот пол.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V̶E̶N̶O̶M̶ (@marko.vnm)

Марко пред извесно време беше хит и на Твитер каде девојките пишуваа „овој малечок е убав како кукла“.

Слични објави

Кои хороскопски знаци ќе пливаат во пари оваа недела: За Скорпиите зголемување на платата, за Рибите нови инвестиции

еспресо

(Фото) Јована Јеремиќ во емисија во живо ги покажа гаќите, цела Србија откри каква долна облека носи водителката!

Еспресо

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо
Се вчитува....