39.8 C
Скопје
16:02 - 19 јули, 2024

(Фото) Дали е ова најзгодниот градоначалник на Балканот: Драшко „таткото“ на Бања Лука го покажа згодното тело, прави склекови и јава коњ

Навистина ретка глетка, ама вреди да се исплакнат очи кога женскиот пол е во прашање.

Имено, градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ, сподели видео на социјалната платформа Твитер и покажа како ги започнува своите неделни утра.

Станивуковиќ покажа како ги започнува „неделните утра“ и откри дека се грижи за својот физички изглед. Облечен само во панталони, со разголено торзо, Драшко го покажа коњот што го јава, а потоа и како изгледа неговиот тренинг.

Видеото брзо стана вирално , а во коментарите може да се најдат и подбивливи. Следбениците имаат и прашања за модерниот каубоец:

„Како тренинг во чевли, каде се патиките?“

 „Путин од Алиекспрес“, напиша еден твиерџија.

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....