24.8 C
Скопје
14:15 - 13 август, 2022

(Фото) „Авион“- водителката и моделка Алисон Екман открива: „Кристијано Роналдо ме викна дома на една заедничка ноќ, можев да бидам на местото на Џорџина“

Во долгото интервју за „Телечинко“, манекенката и ТВ водителка Алисон Екман откри некои прилично зачинети детали од своето минато, признавајќи дека имала многу интензивен флерт со Кристијано Роналдо. Алисон изјави дека португалскиот шампион, ѝ се додворувал пред да се сретне со Џорџина Родригез:

„Ме покани во неговата куќа да поминеме една ноќ заедно, но јас одбив. Можев да бидам на местото на Џорџина“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aly Eckmann (@alyeckmann)

Алисон Екман го искористи својот профил на ТикТок за да постави видео во кое ги откри деталите од вечерта кога Кристијано Роналдо ја поканил во својата куќа. Родена во САД, поточно во Сиетл, на Алисон драстично ѝ пораснала популарноста по победата во „Големиот брат Вип“. Во моментов има повеќе од 250.000 следбеници на ТикТок и над 287.000 на Инстаграм.

„Бев хостеса на настанот на Кристијано Роналдо за неговиот нов парфем. На забавата почнавме да разговараме и тој ме покани дома. Му реков не, бидејќи ќе морам да работам следниот ден. Знаев што ќе се случи ако отидам кај него дома“, рече Екман.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aly Eckmann (@alyeckmann)

Мојот пријател, кој беше таму со мене, рече: „Али, не можеш да кажеш не, те молам“. Затоа му реков на Кристијано: треба да ми испратиш возач да ме однесе до мојата куќа кога ќе го кажам тоа“. Ја напуштивме забавата. Завршивме во неговата куќа и испивме неколку чаши шампањ. Потоа, околу 3 часот по полноќ, му реков дека сакам да си одам дома и тој ме испрати со својот возач. Кога излеговме од дома, ми го побара бројот и си пишувавме еден месец, но ништо посебно: „Здраво, како си. Што правиш? Јас работам. Дома сум. Такви работи. И тоа престана“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aly Eckmann (@alyeckmann)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aly Eckmann (@alyeckmann)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aly Eckmann (@alyeckmann)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aly Eckmann (@alyeckmann)

Слични објави

Цеца го откажа концертот во Црна Гора: „Единаесет човечки животи неповратно згаснаа за неколку минути“

Еспресо

Лоша здравствена состојба на Салман Ружди: „најверојатно ќе го изгуби окото, нервите на раката му се отсечени, а црниот дроб е погоден и оштетен“

Еспресо

Попоски предупредува на голема претпазливост – ИЗРАЗЕНО НЕВРЕМЕ, еве кога (и во Скопје)

Еспресо

Лекарите открија зошто умираат вакцинираните лица кои се инфицираат со коронавирус

Еспресо

Случај Салман Ружди: Полиција пред домот на уапсениот во Њу Џерси; соседите вознемирени: „Во шок сме!“

Еспресо

Која беше Ен Хеч: „Слушам гласови и зборувам со бог“; од травматичното детство до објавување на нејзината бисексуалност

Еспресо
Се вчитува....