Ѕиркаат брадавиците, ама важно селфи-фотката е убава (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ постојано објавува провокативни фотографии на својот профил на Инстаграм и прашање на време е кога ќе започне да се слика без ниту едно парче облека на себе…

Последната селфи-фотка која таа ја објави на прв поглед изгледа сосема нормална, но ако добро забележите, под црвената маичка ѕиркаат брадавиците.

Сигурно не помисливте дека Сораја тоа го направила несвесно, напротив. Атрактивната старлета знае како се собират илјадници „лајкови“.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

He fills my mind up …

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Слични објави

Избришавте важен документ? Не е крај, постои начин да го вратите

Еспресо

Нивес Целзиус покажа колку добро и стои „underboob“ – „Купачите и се смалиле од перење“ (ФОТО)

Igor

Каролина Гочева ужива на Пелистер: Ден исполнет со убавина

Еспресо

Кристијанo Роналдо ја плаќа својата девојка Џорџина! Откриено е и колку ѝ е платата!

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 26 септември: Вагите ќе се сретнат со некоја личност која многу им значела во минатотот

Igor

Најубавата Југословенка и денес е ЖЕНА ИПОЛ – Поради голите фотки не успеа да биде Мис на светот! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

седумнаесет − два =

Слични објави

СЕ РАЗГОЛЕ ВО ШЕСТАТА ДЕЦЕНИЈА: Деми Мур призна низ каков пекол поминувала неколку години

Igor

Вртоглава сума на пари за само една објава: Колку Кајли Џенер заработува од социјалните мрежи?

Еспресо

Мадона воведе ригорозни правила за фановите: Ќе бидете исфрлени од концерт ако ги правите овие работи

Igor

Поранешниот „швалер“ на Карлеуша ја „улови“ најубавата српска блогерка (ФОТО)

Igor

Филмскиот аутфит на Пенелопе Круз во Венеција (ФОТО)

Igor

Се сеќавате на оваа буцкаста пејачка од македонската естрада? Таа ослабе и денес е „риба“ и пол (ФОТО)

Igor