ЖЕДНИ ЗА ОДМАЗДА: Обидете се да не им згрешите на овие три хороскопски знаци

Без разлика дали се работи за љубов, пријателство или колегијален однос, некои луѓе тешко простуваат или воопшто не простуваат ако ги повредите.

Некои од нив дури и се одмаздољубиви, а еве за кого се работи:

БЛИЗНАЦИ

Дури и ако не е ваша вина, во очите на Близнаците сте највиновни на светот, па дури и кога грешката била навистина ситна.

ЛАВ

Лавот ќе ве мрази доживотно, а ќе ја искористи секоја прилика што ќе му се пружи за да ве дискредитира на секаков можен начин.

СКОРПИЈА

Скорпиите се најповредени кога се оставени од партнерот, па ако оставите личност во овој знак, очекувајте да ви наплати за тоа.

Слични објави

Хороскоп за 24 Јануари – Што ве очекува овој петок?

Еспресо

Почна обложувањето за Евровизија 2020: Според обложувалниците, Македонија ќе заврши на 38. место

Еспресо

РОК-ЅВЕЗДАТА ЗА БРАКОТ И ЉУБОВТА: Никогаш нема да ме видите со љубовница

Igor

Наташа Беквалац без градник на настап во Штип! Машката публика во први редови (ФОТО)

Igor

Бојата на гардеробата ја открива вашата личност (ВТОР ДЕЛ)

Igor

Дневен хороскоп за четврток, 2 април: Дознајте какви предизвици ве очекуваат денеска!

Еспресо

Остави Коментар

19 + оне =

Слични објави

Златното бикини ПУКА под облините на младата манекенка: Сите гледале во минијатурната ТАНГА (ФОТО)

Igor

ВЕЌЕ ПОБЕДИ ВО ЕДНО ШОУ: СПЕЈКО влегува во Задруга 3?

Igor

Најмладата милијардерка на светот: Ѕирнете во бјути царството на Кајли Џенер (ВИДЕО)

Igor

Хороскопски знаци кои најлесно паѓаат во искушение да стапат во љубовна врска со колега

Еспресо

Јелена Ѓоковиќ измачкана со глина од глава до пети (ФОТО)

Igor

ЈА УНИШТИ СВОЈАТА УБАВИНА: И пластичните хирурзи во шок поради Меган Фокс (ФОТО)

Igor