11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

(ВИДЕО) СЕВЕРИНА Е БЕСТРАШНА: Ми рекоа дека тоа можело да ме убие

Видеото од концертот на Северина на кое се гледа дека таа одбива да земе чадор од телохранителот во моментите кога почнува да врне, стана вирално на социјалните мрежи, а сега пејачката откри уште еден детаљ од неодамнешниот концерт.

„Од обезбедувањето ми рекоа дека не смеам да го допрам микрофонот, бидејќи може да ме удри струја… Го знаев тоа, но исто така знаев дека струјата не ми може ништо. Татко ми 30 години работеше во Електродалмација, претпоставувам дека тоа се брои кај Бога“, напиша Севе во описот на објавата на нејзиниот инстаграм-профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

„Покрај тоа, китот, кој не ме уби, ми даде сила. Се обидоа да ме убијат и посилни „волти“, па видете како блескам“, додаде таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

„П.С. Се шегувам. Не го пробувајте ова дома… Ниту на сцена. Никаде. Опасно е…“, заврши Северина.

 

Наша кралица, една и единствена Северина“, „Ти си најдобра, ми беше задоволство да те слушам во живо во тие моменти, знаејќи дека сега ја пееш оваа со посебна ревност“, „Убава“, „Браво“, „Ти си кралица, кралица на Балканот“, беа само дел од коментарите под нејзината објава.

Слични објави

НЕМА ДА СЕ ЗДЕБЕЛИТЕ!: 5 намирници кои смеете да ги јадете и на полноќ

Еспресо

БЕСТСЕЛЕРОТ ЌЕ ДОБИЕ ТВ СЕРИЈА: Последните денови на Џон Ленон од поглед на неговиот убиец

Ј.К.Д

ТОП СОВЕТ ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Зошто е важно за топење на мастите да сме малку гладни?

Еспресо

ДАЛИ СТЕ ВИЕ МЕЃУ НИВ?: Ова се најљубоморните и најпосесивните хороскопски знаци

Еспресо

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Како да направите совршени ражничи овој викенд

jasmina.kantardzieva

(ФОТО) ЦВЕТЕН РАЈ НА 1.100 МЕТРИ НАДМОРСКА ВИСИНА: Искусна фризерка, „исфризирани“ цвеќиња!

Ј.К.Д
Се вчитува....