3.8 C
Скопје
15:27 - 5 декември, 2023

(Видео) Се огласи српската водителка по бизарното видео во кое мајка ѝ ја бања во када

По видеото на кое се гледа како мајката ја бања во када, а која ја згрози јавноста, се огласи водителката Јелена Димитриевиќ.

 


Таа во пораката реагирала на негативните коментари кои следеле по нејзината објава, а потоа уште еднаш нагласила колку е важна улогата на мајката во животот на секој човек.

– Јас можам да бидам гола, а некои можат да бидат воспитани. Бидејќи ми напишавте приватно многу убави пораки околу капењето, сакам на сите да ви кажам дека доколку мајка ви е жива и додека не умре барем еднаш ќе ве искапе како бебе – рекла таа и додала:

– Каква и да е мајката, вие сепак сте живееле кај неа девет месеци бесплатно.

 


Да потсетиме, заедно со видеото во кое ја бања нејзината мајка, Јелена напишала и порака која предизвика лавина реакции во јавноста, а вниманието на сите го привлече една реченица.

– Нема да им објаснувам на луѓето на кои не им е јасно зошто мајка ми ме капе. Само сакам да кажам, родителот те бања кога не можеш, затоа што си немоќен и си бебе, ти го капеш родителот кога ќе остари, така треба да биде, во меѓувреме, и големото дете бара малото бебе да биде негувано. Пораката е следна: „За џабе се капеме ако однатре смрдиме“ – напишала водителката со видеото.

 

 

Слични објави

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо

Почина поранешниот клавијатурист на „Бијело дугме“ Владо Правдиќ

Еспресо

Почина позната порно-ѕвезда: Спиела со повеќе од 80.000 мажи, дечкото ѝ починал пред две недели

Еспресо

(Фото) Шокантно ослабната! Опра Винфри конечно ги победи килограмите: Неверојатно витка во тесен фустан ги освои сите аплаузи

Еспресо

(Видео) Пријовиќ на сцена со Брена и Розга, публиката во делириум: „Тоа е тоа, ајде да се сакаме…“

Еспресо

Ретрограден Меркур ќе ви ги уништи плановите: Четири хороскопски знаци ќе се соочат со измами, разделби, скандали, па дури и со отказ на работното место!

Еспресо
Се вчитува....