ТУНА вистинскa секси ЦРВЕНКАПА, но кој е ВОЛКОТ? (ФОТО)

Познатата пејачка од Скопје, Алтуна Сејдиу-Бериша која во моментов претстојува во САД, славењето на Халовин го започнала неколку дена порано.

На социјалната мрежа Инстаграм, пренесува Експрес, Туна објавила фотографии во кои изгледа многу атрактивна, облечена во костим за Халовин.

Освен со пријателите таа се појавува и во друштво на нејзиниот сопруг, Патрис.

Тие направиле перфектна комбинација на коситими – Туна е облечена како Црвенкапа додека сопругот како Волк, од позната прикзна.

Слични објави

Поранешниот холивудски пар по 10 години се сретна на црвениот тепих, а искрите беа насекаде! (ВИДЕО)

Еспресо

Избегнувајте ги овие лоши навики – Тие ја уништуваат вашата коса!

Igor

Емотивна порака на актерката Јелена откако пристигна дома со наследникот Јаков! (ФОТО)

Васко Спасоски

Oвие три хороскопски знаци најмногу се сакаат сами себе

Igor

Петар Грашо со два интимни концерти во Скопје!

Igor

Сопругот на Карди Би ја молел поранешната девојка да имаат секс додека раперката била бремена: „Те молам за последен пат…“ (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

четиринаесет + 9 =

Слични објави

Бен Афлек може повторно да заврши на рехабилитација, а тоа е само поради една причина (ФОТО)

Еспресо

Без срам: Хајди Клум се сонча гола дома! (ФОТО)

Васко Спасоски

КРИЕЛА ОД ЛЕПА БРЕНА: Неверство и драма во семејството Живојиновиќ

Igor

Дневен хороскоп 15 октомври 2019, вторник

Igor

Селма Хајек го сретнала својот принц кога најмалку очекувала

Еспресо

Еве зошто Кејт Мидлтон толку често носи зелена боја: Не постои ситница на која не мисли!

Еспресо