Цеца Ражнатовиќ во нова љубовна врска: Не сакам да го коментирам мојот приватен живот

Пејачката Светлана Цеца Разнатовиќ (46), деновиве стана мета на српските медиуми, откако на социјалните мрежи почнаа да кружат фотографии од нејзиниот нов партнер Богдан Срејовиќ (38), со кого, наводно, веќе некое време е во љубовна врска.

Според извор близок до парот, познанството се случило на роденден на пријателка на Цеца, а по неколку недели дружење, двајцата започнале романтична врска.

Instagram
Instagram

Првата средба меѓу Цеца и Богдан се случи на роденденска вечера во ресторан во Белград А потоа се сретнаа уште неколку пати преку заеднички пријател. На почетокот, двајцата ја криеја врската и тоа го знаеја само најблиските пријатели. Сепак, од нова година, тие започнаа да се појавуваат заедно на јавни места, за што сведочат и овие папарацо фотографии направени во еден белградски ресторан, а пред тоа парот беше виден и на Јахорина, каде со друштво уживаа во зимската магија“, изјавил извор близкок до парот за порталот „Нова.рс“, кој наводно бил детално информиран за љубовната врска на Ражнатовиќ.

Instagram
Instagram

Изворот објаснил дека Богдан со години работи во угостителската дејсност и бил многу успешен во својата работа. Тој е татко на Искра, ќерка од поранешниот брак.

Ниту тој ниту Цеца досега официјално не ја потврдија нивната врска.

Instagram
Instagram

Не сакам да го коментирам мојот приватен живот. Збогум“, кратко изјавила Цеца за шпекулациите.

Преземено од Слободен Печат.

Слични објави

Видео хороскоп 16 август 2019, петок

Igor

Зебра колач готов за 30 минути

Igor

ФОТО | Легендарната актерка повторно мета на критики: Мелани Грифит во непрепознатливо издание!

Еспресо

Актерот Идрис Елба кој е заразен со коронавирус, се огласи од изолација! (ВИДЕО)

Еспресо

За фотомоделот Вилдане нема зима, се појави „пиштол“ гола (ФОТО)

Igor

Како го поминуваат времето во карантин Бела Хадид, Емили Ратајковски, Кендал Џенер… (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

Шестнаесет − 7 =

Слични објави

УШТЕ ЕДЕН МУЗИЧКИ СКАНДАЛ: И „Shallow“ е плагијат!?

Igor

Ќерката на Миле Китиќ позира во бикини какви што секоја девојка би посакала! (ФОТО)

Igor

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Еспресо

Девојката која ја прекина Лигата на шампионите овој пат ПРОВОЦИРА со ЗАДНИКОТ! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Роберт де Ниро заедно со неговиот син ќе гради филмско студио (ФОТО)

Igor

ВИДЕО: Кралицата Елизабета на своето биро чува слика од само еден принц

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian