ЦЕЛ БОДРУМ ГЛЕДА ВО НЕА: Северина во бикини е вистинска БОМБА (ФОТО)

Северина реши да се одмори од обврските, , па отпатува во Бодум, популарната турска дестинација.

Своите бројни фанови ги израдува со најнова фотографија од оваа дестинација, а патем ги покажа и своите атрибути.

Имено, Северина објави фотографија во едноделен костим за капење и ги истакна своите секси облики. за многу кратко време таа собра повеќе од десетина илјади лајкови!

Слични објави

Том Круз „заробен“ во Италија: Не излегува од хотелот поради коронавирус!

Еспресо

Наташа Беквалац и Емина Јаховиќ повеќе не сакаат мажи (ФОТО)

Igor

После 15 години откриено како Анџелина Џоли го завела Бред Пит: Имала посебна тактика!

Еспресо

НОВОСАДСКАТА БАРБИКА ГО КРЕНА ПРИЛЕП НА НОЗЕ: Во краток црвен фустан излезе пред повеќе од 2.000 луѓе, а ова е моментот за кој сите зборуваат! (ВИДЕО)

Igor

СВАДБА ЗА 5 ДЕНА: Вереницата на Надал откри ЗОШТО се кријат, причината е УЖАСНО чудна!

Igor

Кендал Џенер: Заблеска во фустан за принцези (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

четиринаесет + 13 =

Слични објави

Велигденски јајца: Колку долго можете да ги јадете?

Igor

Ким Кардашијан тргна по стапките на татко ѝ: Се бори за луѓето кои биле погрешно обвинети!

Еспресо

ЕЛАСТИЧНА КАКО ГУМА: Нивес Целзиус се истегнува во шума, а Петко се жали (ФОТО)

Igor

Најпознатата Албанка се „фаќаше“ со момчето покрај базен (ФОТО)

Васко Спасоски

МИЛА ЈОВОВИЌ прозборе за спонтаниот абортус: Сè уште имам ноќни мори

Igor

ФОТО: Лени Кравиц дизајнира пијано од 500.000 американски долари!

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarian