Тетовчанецот по Морган Фриман, сега во ист филм со Роберт де Ниро (ФOTO)

Пред неколку месеци се појави во холивудски филм со Морган Фриман и Џон Траволта, сега најавува друг многу битен проект.

Станува збор за актерот од Тетово, Блерим Дестани, кој беше дел од филмот “The Poison Rose”.

Актерот со светска слава, потврди дека ќе учествува во уште еден странски филм и се чуствува горд на ова достигнување.

Блерим информирал дека набргу ќе може да го видиме покрај легендарниот Роберт де Ниро и Томи ли Џонс.

– Горд со мојот сегашен филмски проект, работејќи заедно со големите од Холивудот, Роберт де Ниро и Томи ли Џонс – напишал тој на Инстаграм, не давајќи други детали.

Телеграфи јавува дека во филмот станува збор за двајца филмски продуценти, кои му должат на мафијаш, на кого претходно му земале толку пари и ни самите не можеле да замислат колку, така што се обидуваат да се спасат себеси.

Слични објави

ИСФРЛЕНА НА УЛИЦА СО ДВА КУФЕРИ: Познатата пејачка поминала низ вистинска АГОНИЈА кога мажот и го одземал синот!

Igor

Додека во Грција се расправаат дали е Албанка или пак не е, пејачката ги засени сите присутни на забавата на Елтон Џон (ФОТО)

Васко Спасоски

Сите мислеле дека нема долна облека, но потоа ѕирнала црната тантела (ФОТО)

Васко Спасоски

Потврдена причината за смртта на американската раперка која почина на 25 години

Еспресо

ПОДОБРО ПРЕМОЛЧЕТЕ: Овие нешта не ги кажувајте пред вашиот партнер

Igor

„СЛОБОДЕН ПЕЧАТ“ ОТКРИВА: Кое е момчето на новата министерка и со што се занимава (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

10 − девет =

Слични објави

Се случува: Аца Лукас заспал на сопствениот роденден (ФОТО)

Igor

ПОСЛЕ ТОЛКУ ГОДИНИ: Фановите на Лејди Гага сфатија дека ја гледале пејачката во популарната серија (ВИДЕО)

Еспресо

Кајли Џенер повторно изненади со новиот изглед! (ФОТО)

Слободен Печат

Блејк Лајвли дефинитивно е кралица на „тролањето“! Повторно му се одмазди на Рајан

Igor

МИСТЕРИЈАТА ЗА БАРОН: Зошто Меланија и Доналд го кријат својот син од јавноста?

Igor

Полнети шампињони

Igor