25.8 C
Скопје
13:35 - 25 мај, 2024

Ознака : Тетовчанец

ЛајфстајлСцена

Тетовчанецот по Морган Фриман, сега во ист филм со Роберт де Ниро (ФOTO)

Igor
Пред неколку месеци се појави во холивудски филм со Морган Фриман и Џон Траволта, сега најавува друг многу битен проект. Станува збор за актерот од...