Таа е вистински хит во порноиндустријата: Гимнастичарка, затвореничка и на крајот порноѕвезда (ФОТО)

Верона ван де Леур на почетокот на векот освојувала медали на големите натпреварувања и била меѓу најголемите гимнастичарки на своето време. На Светското првенство освоила сребро, а од европските првенства често се враќала со неколку медали.

На врвот од својата спортска кариера била во 2002 година, но блескавите успеси ги замениле некои други, нелегални работи.

Во 2011 година завршила во затвор откако е обвинета за уценување, а тоа е моментот кој ѝ го променил целиот живот.

Иако на нејзиниот инстаграм-профил сè уште пишува дека е гимнастичарка, Верона сосема се оддалечила од спортот и почнала да снима порнографски филмови. Освен што е една од главните ѕвезди, Де леур е и продуцентка на филмови за возрасни, пишува 100posto.

На Инстаграм ја следат 45.000 луѓе, а таа се пофалила дека води здрав живот.

View this post on Instagram

😊💛💙😁 Enjoy your day 💋

A post shared by Verona van de leur (@veronagymnast2) on

Слични објави

Провокативната Кајли Џенер во минијатурно бикини ги рашири нозете, па ја спушти раката на незгодно место (ФОТО)

Еспресо

Еден од омилените тајни агенти си пронајде нова професија (ФОТО)

Еспресо

Хали Бери со провокативна фотографија прослави 6 милиони следбеници на Инстаграм!

Еспресо

Вил Смит од шега го снимал прегледот! Докторите му откриле опасна работа во стомакот! (ВИДЕО)

Igor

МОДНИОТ ИЗБОР ги збуни присутните: Анастасија и Цеца во СПЕКТАКУЛАРНИ тоалети (ВИДЕО)

Igor

Еве зошто ја нарекуваат најзгодната жена во светот, Лима го запали Инстаграм (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

4 + 8 =

Слични објави

Почина момчето на Моника од серијата „Пријатели“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Фудбалерот на Јунајтед поради смртта на сопругата се расплака пред камерите, а сега повторно ќе застане на лудиот камен

Igor

Ќерката на Џенифер Лопез по стапките на родителите

Igor

Еве како познатите личности се забавуваат во изолација! (ВИДЕО)

Еспресо

Обама со семејството на гости кај ЏОРЏ И АМАЛ во нивната луксузна вила на Комо (ФОТО)

Igor

Од интернат до самиот врв на Холивуд: Џеки Чен наполни 66 години!

Еспресо