21.8 C
Скопје
07:46 - 24 јуни, 2024

Славје во домот на сопственикот на Пинк: Денеска е важен ден за семејството Митровиќ!

Денеска е посебен ден за сопственикот на телевизија Пинк, Жељко Митровиќ, бидејќи го слави својот 57. роденден.

Неговата сопруга Милица преку видео на социјалните мрежи јавно упати емотивна честитка.

„Те сакав вчера, сè уште те сакам, секогаш те сакав, секогаш ќе те сакам. Среќен роденден љубов моја“, напиша таа.

Овој гест на љубов под видеото наиде на голем број позитивни реакции и честитки. Откако Милица Митровиќ упати јавна честитка до својот сопруг, следеа голем број честитки, меѓу кои и поранешни учесници на реалните шоуа „Задруга“ и „Елита“.

Слични објави

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо

Сузана Манчиќ отворено за Карлеуша: Таа е безобразна, паметна и дрска жена, не знам ниту една нејзина песна

Еспресо

(Фото) Сите му завидуваат на Огњен Амиџиќ со каква убавица се ожени: Мина во тигрест фустан во ноќно изглегување

Еспресо
Се вчитува....