Секси црвени чизми, деколте и кратко здолниште! На Ана Николиќ и порачаа: „Раста повторно ќе се заљуби во тебе“! (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Николиќ (41) ги запали социјалните мрежи со минијатурен црн фустан, длабоки чизми и раскопчан капут во иста боја.

Пејачката со својата нова фотографија ги разгори мислите на припадниците на посилниот пол, а воедно таа ја најави и нејзината нова песна која носи наслов „Ти си крив“, која ќе се најде на нејзиниот повратнички албум – „Клинка“.

Ниту жените не останаа рамнодушни на новиот изглед на Ана откако таа се „стопи“.

Ана дефинитивно не се откажува од тоа да покаже колку добро изгледа, особено на тие кои постојано ја коментираа поради вишокот килограми кои ги имаше.

„Секогаш ми беше топ“, „Бомба“, „Раста повторно ќе се заљуби во тебе“ – беа некои од многуте коментари под фотографијата.

Погледнете ја:

 

View this post on Instagram

 

„Ti si kriv . .“ #newsong . #newalbum #soon #klinika #ananikolic

A post shared by (@ananikolicofficial) on

Слични објави

Хороскоп за 28 октомври 2019 – Близнаците со успех на деловното поле, Шкорпиите ќе бидат повредени

Igor

Раскопчана кошула без градник под неа: Дали ова е најпровокативната фотка на Анастасија Ражнатовиќ? (ФОТО)

Васко Спасоски

ВИКТОРИЈА ЛОБА заглави кај влада (ФОТО)

Igor

Проверете дали сте меѓу нив: Ова се најинтелегентните хороскопски знаци (ФОТО)

Igor

Сања Долежал: Родителите на деца од 18 години им подаруваат силикони! Дали тоа ќе им го смени животот?

Igor

Ги воодушеви фановите со фотографиите: Жешката манекенка ужива на плажа

Igor

Остави Коментар

4 × четири =

Слични објави

Сораја на плажа: Тоа не е костим за капење, тоа е СКАНДАЛ (ФОТО)

Igor

Прогноза за овогодинешните Оскари: Дали Академијата случајно ги објави резултатите на Твитер?

Еспресо

Браќа близнаци кои се ожениле со сестри близначки имаат деца кои неверојатно си личат (ФОТО)

Еспресо

Моника, Рејчел и Фиби повторно заедно: Популарните актерки ги воодушевија фановите (ФОТО)

Igor

Актерката Ванеса ја покажа новата тетоважа: Таа е на непријатно место, но дали ја разбирате пораката? (ФОТО)

Васко Спасоски

Видео хороскоп 21 јуни 2019, петок

Igor