РОДЕНИ ЕДЕН ЗА ДРУГ: Овие 4 астро-парови ќе имаат вечна љубов

Хемијата помеѓу овие астро-парови трае долго и може да се каже дека никогаш не се ни губи.

Еве за кои парови се работи:

РАК И СКОРПИЈА

Нивната љубовна врска завршува најчесто со брак. Се разбираат на многу повисоко ниво од физичкото и интелектуалното, а спремно ги прифаќаат и своите недостатоци. Нивната одлучност ја прави оваа врска нераскинлива.

ОВЕН И СТРЕЛЕЦ

Ова е огнен спој, чиј однос зрачи со енергија. Тие се длабоко поврзани и создаваат врска која ќе трае. Во астрологијата, Овенот и Стрелецот се еден од најдобрите и најкомпатибилните парови.

ДЕВИЦА И ЈАРЕЦ

Оваа комбинација има голем потенцијал во љубовта. Тие ќе изградат однос кој се темели на добра комуникација, што е клучно за една љубовна врска.

БЛИЗНАЦИ И РИБИ

И двајцата имаат силна волја и спремни се да се пожртвуваат еден за друг. Ќе има и несогласувања, но овие два хороскопски знака се способни веднаш да воспостават рамнотежа.

Слични објави

По документарецот за Мајкл Џордан, на Кармен Електра рекордно ѝ скокна популарноста на Порнхаб

Еспресо

Мала астро школа: Какви сме во љубовта и во кревет

Igor

НЕ Е САМО ЗА ПИЕЊЕ: За што сè може да ви помогне кафето?

Igor

Се мажи Сораја: Еве на кого е забрането да дојде на свадбата! (ФОТО)

Еспресо

Сека Алексиќ лута на колегите кои го исмејуваат коронавирусот: Некои работи треба да се сфатат сериозно и одговорно!

Еспресо

Моника Белучи со кратка коса и фустан во боја на вино: Нејзиниот стил на облекување и однесување е поим за отменост (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

19 + 1 =

Слични објави

Видео хороскоп за 25 јули, четврток

Igor

Пирс Броснан заблеска во елегантно одело, а неговата необична брада веднаш „им падна во очи“ на сите (ФОТО)

Еспресо

Индиски совети за убавина: Применувајте ги за зачувување на младоста

Igor

ПРИНЦЕЗАТА ШАРЛОТ тргнува во училиште, нејзиниот распоред на часови ќе ве изненади

Igor

Водителката Деа Ѓурѓевиќ за првпат по стравичната несреќа излезе од болница (ФОТО)

Igor

Сопругата на Коби Брајант со тажна порака: Јас сум толку многу лута! (ФОТО)

Васко Спасоски