Рита Ора, секси во танга бикини (ФОТО)

Пејачката Рита Ора, на својот профил на Инстаграм објави неколку провокативни фотографии. Таа нив нив се појавува во розови танга бикини, кои ги покажуваат нејзините совршени линии.

Додека во ообјавата пишува: „Ќе бидам тука“, пренесува Експрес.

Рита Ора успеа да ги усвои срцата на голем број обожаватели на музиката, особено со нејзините песни „Anywhere“ и „Let you love me“.

View this post on Instagram

I’ll be here 💞

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Слични објави

Можеби ЕДВАЈ ДИШЕ во него, но и стои БРУТАЛНО ДОБРО! (ФОТО)

Igor

Николче Тасев го промовираше албумот „Ѕвездо моја“!

Васко Спасоски

СОЧНИ ДЕТАЛИ: Зошто Меган се разведе и што барала од сопругот во случај на бременост?

Igor

МОЖЕ ЛИ НЕКОЈ ДА СИ ЈА ДОЗВОЛИ: Колку чини настап на Кајли Миног?

Igor

Кети Пери се соблече во новиот спот и покажа како навистина изгледа женското тело за време на бременоста! (ВИДЕО)

Еспресо

Дали ќе го препознаете ова преслатко девојче кое денес полни 29 години и е една од најбараните манекенки? (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

16 − четири =

Слични објави

Ќерката на Џони Деп ги прошета голите гради, а под фустанот ѕиркаа гаќичките! (ФОТО)

Васко Спасоски

Сопругата на Амиџиќ направила новогодишна бајка во нивниот луксузен стан – погледнете ги сите детали (ФОТО)

Васко Спасоски

Новак Ѓоковиќ има „двојник“ во Холивуд! (ФОТО)

Igor

Кај Ријана нема граници кога станува збор за сексапилот (ФОТО)

Еспресо

Овие хороскопски знаци не знаат што со себе по раскинување

Igor

Меган Маркл прозборе за бруталното убиство на Џорџ Флојд: Сфатив дека единствено погрешно е ако не кажам ништо (ВИДЕО)

Еспресо