Рита Ора објави супер видео-спот за песната „New Look“ (ВИДЕО)

Рита Ора денеска го објави видео-спотот за новата песна од албумот „Феникс“.

Рита ја избра убавата песна „New Look“ за да сними видео-спот кој ќе биде хит ова лето. Спотот е реализиран во Дубаи, пишува Газета Експрес.

Во видеото, Рита изгледа прекрасно, како и секогаш, верна на својот стил, а се гледаат сцени со трки со луксузни автомобили. „New Look“ е една од најомилените песни на фановите од албумот „Феникс“.

 

Слични објави

Хајди Клум со провокативно видео ги излуди мажите (ВИДЕО)

Igor

Имам целулит, па ШТО!? Познатата пејачка веќе НЕ се срами од своето тело (ФОТО)

Igor

Добро размислете пред да готвите со алуминиумска фолија

Igor

Модна инспирација: Препознатливиот стил на Кетрин Зета Џонс (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Меки и сочни: Тулумби без пржење, туку во рерна

Igor

Ќерката на Ким Бесинџер и Алек Болдвин нападната и ограбена: Ова се тешки времиња и треба да се чуваме едни со други (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

20 − 16 =

Слични објави

Е, сега татко и ќе се налути: На ќерката на Алек Болвдин се ѝ испадна од бикинито! (ФОТО)

Поранешната девојка на Дикаприо објави снимка на која е скроз ГОЛА! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

МАМА МИА! Дали е ова најзгодната мајка во светот? (ФОТО)

Igor

Ј.К. тврди: Личност со име Врањеш О. е виден во автомобил пред мојата куќа, ја известив полицијата! (ФОТО)

Васко Спасоски

ПОИНАКУ ГО ГЛЕДААТ СВЕТОТ: Овие хороскопски знаци имаат најсилно шесто сетило

Igor

Холивудските диви се јавија од Дубровник: Дошле да работат, но се „фрлиле“ на уживање (ВИДЕО)

Igor