38.8 C
Скопје
12:56 - 18 јули, 2024

РИТА ОРА: Ме поврзуваат со секој маж со кој ќе ме видат

Британската пејачка со потекло од Косово, Рита Ора одржа спектакуларен настап во англискиот град Мидлсборо, а на сцената се претстави со предизвикувачка комбинација.

По настапот таа ги демантираше гласините дека по раскинувањето со Ендрју Гарфилд пронашла нова љубов.

„Сфатив дека е премногу тешко да бидеш со некого. А ако е тешко, тоа потврдува дека не е вистинско време. Ме поврзуваат со секој со кого ќе ме видат. Но да бидам искрена, во моментов врските не ми се приоритет“, изјавила пејачката.

Рита Ора, која неодамна се појави и на црвениот тепих на „Мет гала“, откри дека на овој настан отишла само со една цел, да шармира згодни момчиња.

„Навистина поради тоа отидов таму, со насмевка открила пејачката во емисијата на Џими Фалон.

Слични објави

(Фото) Огњен Амиџиќ и Мина Наумовиќ уживаат на одмор на Кипар: Хотел со пет ѕвезди, едно ноќевање чини 750 евра!

Еспресо

Анџелина Џоли го моли Бред Пит: „Прекини ги судските случаи“

еспресо

Ќерката на шеикот од Дубаи го остави сопругот преку Инстаграм: „Драг мажу, додека си зафатен со други жени…“

еспресо

Мајката на Шенен Доерти ја прекина тишината, за првпат по смртта на нејзината ќерка: Невозможно е да се прочита без солзи

еспресо

Нови детали за врската на Џони Деп со Русинката: „Не сакаат етикети на дечко и девојка“

еспресо

(Видео) „Камен“ пијана ја пее американската химна пред полн стадион: Пејачката призна и најави лекување против порокот

еспресо
Се вчитува....