Провокативниот изглед на Рита Ора во Португалија (ФОТО)

По одморот во Ибица, Шпанија, Рита Ора и се врати на работата, одржувајќи концерт во Португалија.
Но, како што правеше за време на одморите, објавувајќи провокативни фотографии, истото го стори со својот изглед за време на концертот, пренесува Телеграфи.

Светски познатата пејачка за време на музичкиот настан се појави во многу провокативна облека, која изложуваше голем дел од нејзиното тело. Рита на својот профил на Инстаграм објави неколку фотографии на кои изгледа перфектно.

View this post on Instagram

Till next time beeeefa

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Слични објави

Научниците ги открија здравствените придобивки од редовниот секс

Igor

Еден свет – заедно дома: Светските музички ѕвезди пееја од своите домови за поддршка на здравствените работници (ВИДЕО)

Еспресо

Мадона го даде своето мислење за обвинувањата против Мајкл Џексон: Им ги затвори устите на критичарите!

Igor

Селма Хајек на плажа го покажа деколтето кое распаметува (ФОТО)

Еспресо

Печурки – шампиони

Igor

Охрид во јуни – оаза за инспирација (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Остави Коментар

1 × пет =

Слични објави

Кралицата и принцот Филип спијат ВО РАЗЛИЧНИ КРЕВЕТИ поради бизарна традиција на ВИСОКАТА КЛАСА

Igor

ВЛАТКО СТЕФАНОВСКИ ја отсвири химната на Америка: Реакцијата на патријархот Иринеј на тоа стана ХИТ (ВИДЕО)

Igor

Како изгледа домот на Јелена и Новак Ѓоковиќ? (ФОТО)

Еспресо

После свеќите со мирис на вагина, стигнува и парфем! (ФОТО)

Еспресо

Ретко имаме прилика да ги видиме: Селин Дион ги покажа деветгодишните близнаци (ФОТО)

Igor

Ова се најљубоморните хороскопски знаци

Igor