ПРОДИЏИ ПОВТОРНО СНИМААТ: Продолжуваат и по смртта на Кит

На својот профил на Твитер, Продиџи објавија дека продолжуваат со снимање нови материјали.

Ова е нивно прво јавно огласување, по смртта на Кит Флинт пред неколку месеци.

Лијам Хаулет објавил фотографија на која се гледа како ја мести опремата.

„Се враќаме во студио да направиме малку бучава“, напишал во описот на фотографијата.

Слични објави

Тешката судбина на холивудската актерка: Мајка и го убила татко и, до 11 години немала заби, а сега синот го одгледува како ќерка

Igor

Откриен голем гаф со кој Меган го засрамила принцот Хари

Еспресо

Луна Џогани добива застрашувачки закани: „Би ти пукал во нозете!“

Igor

Ќерката на Елвис Присли прозборе за врската со Мајкл Џексон, во која влегла за да го спаси! (ФОТО)

Васко Спасоски

Работи кои може да се случат со вашиот организам доколку секој ден пиете чај

Еспресо

Видео хороскоп 23.09.2019 понеделник

Igor

Остави Коментар

шест + четири =

Слични објави

Брзо и лесно отстранете ги непријатните мириси од фрижидерот

Еспресо

Синот на еден холивудски пар не го соблекува фустанот и „пука“ од самодоверба! (ФОТО)

Васко Спасоски

Рок списанието „Кју“ по 34 години постоење, ќе престане да се печати

Еспресо

Наташа Беквалац го покажа луксузниот имот и вила! (ФОТО)

Еспресо

И ТИТО му бил фан: Кирк Даглас во Југославија прокоцкал 100.000 долари за една ноќ (ВИДЕО)

Еспресо

ОФИЦИЈАЛНО Е НАЈБОГАТАТА ПЕЈАЧКА ВО СВЕТОТ – Ријана брои до 600 милиони долари – еве како стигнала до нив! (ФОТО)

Igor