Принцот Хари ја оставил Меган сама пред породувањето?

Британскиот кралски пар во секој момент го очекува раѓањето на своето прво дете. Но, британската јавност е вчудоневидена од една постапка на принцот.

Тој заминал на Лондонскиот маратон во моменти кога неговата сопруга може да се породи. Сепак, тоа не го спречило принцот да биде присутен и будно да ја следи трката, наведуваат британските медиуми.

Според нивните пишувања, ова може да е неговиот последен кралски јавен настап пред да стане татко. Принцот Хари бил весел и насмеан и позирал пред фотоапаратите на присутните репортери.

Слични објави

КАКВА ПРОМЕНА! Адел драстично ОСЛАБЕ, за новиот изглед коментира ЦЕЛ СВЕТ (ФОТО)

Igor

Кендал Џенер ја прослави Новата година со поранешното момче! (ФОТО)

Слободен Печат

Родендеско изненадување за фановите – се сликаше гола (ФОТО)

Igor

Влажна и изморена: Џеј Ло објави жешка фотографија од која нема да ви биде сеедно! (ФОТО)

Igor

Најскапиот парфем во светот чини 1.295 милиони долари

Igor

ДЕЈВИД И ВИКТОРИЈА РАЗГОЛЕНИ НА ЈАХТА: А, потоа тој ги спушти боксерките (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

1 × 5 =

Слични објави

Кралицата Елизабета е во изолација, а еве кој би требало да ги преземе нејзините должности…

Еспресо

ВИДЕО+ФОТО: Куќичка во природа поради која многумина би го напуштиле големиот стан во центарот на градот – Вака изгледа уметноста на живеењето во мал простор!

Еспресо

Четири години без Маџгаљ: Пријателите направија песна во негова чест која ќе ве расплаче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ЈЕЛЕНА И ДУШКО ПО СКАНДАЛОТ СО СОРАЈА: За едно се согласни и двајцата

Igor

Снимка за која сите зборуваат: Преубавата Русинка ја скршила ногата на бина, но продолжила да пее! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Сите се смеат за манекенскиот чекор на бујната старлета во танга (ВИДЕО)

Igor