Познатата пејачка Сенидах ја крена маичката и ги покажа градите (ФОТО)

Една од најпопуларните пејачки во моментов на Балканот, Сенидах ги изненади своите 348.000 фанови на Инстаграм со последната фотографија која ја објави.

Атрактивната пејачка ја крена маичката и ги покажа градите. За жал на нејзините машки фанови, Сенидах преку нив ставила црна лента на која пишува „censored“.

 

View this post on Instagram

 

✖️✖️

A post shared by Senidah (@senida_h) on

Да се надеваме дека следен пат познатата пејачка ќе има малку повеќе храброст и нема да има потеба од цензура….

 

 

Слични објави

Сталоне пристигна во Хрватска: Со семејството ќе го слави роденденот

Igor

Лепа Брена не можела да влезе во студиото од огромниот шешир (ФОТО)

Igor

Северина осудена за семејно насилство! На поранешниот сопруг му велела дека е како Адолф Хитлер! (ФОТО)

Igor

Што ѝ направи Џеки Кенеди на сопствената сестрa? Жената на која богатството ѝ донесе само несреќа (ФОТО)

Еспресо

Спејко е најлајкуван маж за ова лето, погледнете зошто (ФОТО)

Igor

Француски шмек и балкански мелос со „Ана Кап, Џијан Емин и Гудачи“

Васко Спасоски

Остави Коментар

14 − 2 =

Слични објави

Ќе ви се заврти во глава: Откриен колкав е хонорарот на Луна во „Задруга“ (ВИДЕО)

ЗА НЕА ВРЕМЕТО СТОИ: Синди Крафорд во БИКИНИ, изгледа 20 години помладо (ФОТО)

Igor

Восочните фигури на Меган и Хари повеќе не се покрај кралицата во музејот „Мадам Тисо“!

Слободен Печат

Маја Беровиќ направи хаос на Инстаграм: Ја покажа тетоважата на ИНТИМНОТО место

Igor

БЕЗ ЛАГИ И ПОМАЛКУ „ЕМОЏИ“: Како најбезбедно да се допишувате со девојка

Igor

НЕКТАРИНИ: Дар од природата, чувари на вашите младост и здравје

Igor