Позната адвокатка ги „запали“ социјалните мрежи (ФОТО)

Позната по прекрасното тело, адвокатката од Албанија, Арнида Чапи не престанува со објавување на жешки фотографија на социјалните мрежи.

Неодамна, Арнида објави неколку фотографии на Инстаграм, во кои ги изложува нејзините прекрасни линии. Инаку на парламентарните избори во 2013 година во Албанија, таа се кандидираше за пратеник во албанското собрание, но не успеа да победи, пренесува Експрес.

View this post on Instagram

#sunkissed #mermaid

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

Слични објави

Тамара Тодевска се избоцка: Познатата пејачка си ја зголеми устата! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

По долгогодишна борба со килограмите, конечно ослабе 20 килограми: Мараја Кери ја воодушеви публиката! (ФОТО)

Еспресо

Светот доби НОВА МЕГАН МАРКЛ: Ова е двојничката на војвотката од Сасекс (ФОТО)

Igor

Бекамови 21 година во брак: Се изневеруваат, па сè заташкуваат, а на крај остануваат заедно

Еспресо

Ново признание за филмот на Милчо Манчевски: „Врба“ освои престижна награда во Португалија!

Еспресо

Повлечени сите тужби против Џуси Смолет

Igor

Остави Коментар

пет × 2 =

Слични објави

Колку поекстремно, толку повпечатливо: Вака се облекуваа познатите на „Греми“ низ годините (ФОТО)

Васко Спасоски

Разговор со Магдалена Алексовска, музичка ѕвезда во подем: Главна опсесија ми е мјузиклот!

Милена Ризовска

Почина мајката на Небојша Глоговац од тага по него (ФОТО)

Igor

Ова се најперверзните пози на Џеј Ло: Ги рашири нозете, а „доле“ имаше само тенка линија! (ФОТО)

Igor

Кајли Џенер приреди „луда“ забава за роденденот на Сторми (ФОТО)

Еспресо

Пенелопе Круз и Антонио Бандерас снимаат нов филм: Ќе заиграат по третпат заедно! (ВИДЕО)

Еспресо