ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Елена Стефановска: „Имам момче, меѓутоа умешно го кријам од јавноста“ (ФОТО)

Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се тушираат и слично…

„Слободен печат“ реши да ја праша познатата водителка Елена Стефановска да сподели со нејзините обожаватели пет работи од приватниот живот за кои тие не знаат.

 

View this post on Instagram

 

Missing vitamin sea #beachtime #beachvibes #beachwear #allblack #islandgirl

A post shared by Elena Stefanovska (@elena_zivotsostil) on

Нејзините одговори се навистина интересни. Ова се петте работи кои не сте ги знаеле за Стефановска.

 

За подготовка на добра фотографија секогаш внимавам на деталите. Па така за прослава на мојот роденден во Париз купив огромни балони во Скопје а ги дував во хотел во Париз. За да подоцна со такси возило ги однесам и фотографирам пред Ајфеловата Кула.
Не сакам шминка приватно. Се шминкам исклучиво поради работата.
Ако не би живеела во Македонија, би живеела во Хрватска. Таа земја е мој втор дом.
– Имам момче и многу сум вљубена, меѓутоа умешно го кријам од јавноста.
– Три пати перам заби.

Слични објави

Италијанскиот милионер ја изненади својата 28 години помлада девојка со „бесна“ кола! (ФОТО)

Еспресо

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Џен Селтер е дама која мотивира милиони луѓе ширум светот!

Еспресо

Северина е тажна што за Велигден ќе биде без синчето: За него обоив јајца (ВИДЕО)

Еспресо

КАРЛЕУША СО БИЗАРЕН ИЗГЛЕД: Разголена, мрежи и без долна облека! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Емотивна порака на актерката Јелена откако пристигна дома со наследникот Јаков! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Шестнаесет + 9 =

Слични објави

Фризерот на Ким Бесинџер изгледа не бил на ниво на задачата (ФОТО)

Igor

Дури и во 5-та деценија може да се пофали со витко тело: Актерката која ја играше Касандра изгледа неверојатно во бикини! (ФОТО)

Еспресо

„Ме тераше да носам фустани од жена му“: Џенифер Анистон го нарече свиња сексуалниот предатор од Холивуд (ФОТО)

Igor

Пејачката раскина со ЉУБОВНИЦАТА! Поради неа си го остави мажот, а сега, неочекуван пресврт

Igor

Видео хороскоп 29 јули 2019, понеделник

Igor

Иванка Трамп без градник пред Ивица Дачиќ: Фотографијата стана ХИТ на интернет (ФОТО)

Igor